Комплектація та зовнішній вигляд GoPro Max

У комплекті: камера, акумулятор, зігнуте клейке кріплення, 2 захисні лінзи, 2 кришки об'єктива, сумка з мікроволокна, закріплююча пряжка + закріплюючий гвинт, кабель USB-C.

Функції та режими ГоПро Макс

GoPro Max отримала два об'єктива з кутами огляду по 180°, які вміють знімати 360° фото та відео. 
Максимальна роздільна здатність відео 1440px з частотою 60 кадрів у секунду при зйомці одним об'єктивом, та 5,6К з частотою 30 кадрів на секунду при зйомці сферичних кліпів. Крім того, камера дозволяє вести онлайн трансляції з розширенням FullHD.
Камера отримала 6 мікрофонів з усіх сторін корпусу для запису об'ємного звуку, а існуюча система шумодавів дозволяє писати звук чисто навіть при сильному вітрі та інших складних умовах. Корпус має гумове покриття та дві механічні клавіші - увімкнення та перемикання режимів зйомки, і клавішу старт/стоп. На бічній панелі розташувалась кришка основного відсіку, в якому розташувався акумулятор, слот під картку microSD, та роз'єм USB type-C. Кришка герметична, та має замок, який надійно її утримує. Максимальний об'єм карт пам'яті, який підтримується 256 Гб. 

Кріплення у камері вбудоване в корпус та зручно складається, що дозволяє встановити пристрій на рівну поверхню для ведення зйомки або під'єднувати аксесуари без необхідності використання окремого боксу. Виглядають кріплення міцно, за надійність можна не перейматись, тим більше, їх можна замінити при потребі.

Екран екшн-камери

Екран камери сенсорний, що дозволяє не тільки бачити те, що ви знімаєте в даний момент, а й швидко змінювати налаштування та режими зйомки за потреби. Сенсор досить чутливий та працює коректно. Перемикатись між об'єктивами можна натискаючи кнопку на екрані, але запис при цьому прийдеться зупинити.
Незважаючи на те, що камера має захист від води при занурені до 5 метрів, виробник не позиціонує її як камеру для підводної зйомки. Перш за все, через те, що викривлення у воді не дозволяють коректно склеїти відео 360°. Принаймні, на даному етапі. Тому знімайте краще над водою, та поруч з нею, при цьому слідкуйте, щоб кришка відсіку акумулятору була зачинена. 

Режими роботи

Є три режими роботи на яких ми зупинимось окремо, оскільки вони специфічні саме для камери GoPro Max, - PowerPano, Max Superview та Max Timewarp. 
PowerPano - робить фото з кутом огляду 270°, в якому задіяно обидва об'єктиви. Ця функція дозволяє зробити чудове панорамне фото одним рухом, замість того, щоб сканувати пейзаж за допомогою смартфону. 
Max SuperView - це режим відеозйомки 1440pх 60 кадрів у секунду за допомогою одного з об'єктивів з кутом огляду 180°. В цьому режимі доступна стабілізація Max Hypersmooth, яка за твердженням виробника є найкращою у своєму класі. При частоті 60 кадрів на секунду запис відео у цьому режимі доступний лише у форматі 4:3, але можливості стабілізації при цьому дійсно вражають. З нею вам не знадобляться жодні стабілізатори, як у випадку з іншими екшн-камерами, достатньо мати GoPro Max. 
Режим утримування горизонту - це щось неймовірне. Вмикаємо і можемо робити що завгодно, зображення буде стабільним.
І нарешті, режим Max Timewarp дозволяє знімати покадрове відео 360°. Це виглядає дуже круто, та можна використати, наприклад, для зйомки оглядової екскурсії, або якогось окремого об'єкту. У цьому режимі круто все, окрім швидкості, з якою він зменшує заряд акумулятора.

До речі, про акумулятор…Він має ємність 1400 мАг, та забезпечує роботу пристрою у режимі безперервного запису протягом 2 годин. Але, зважайте на те, що на морозі пристрій розряжатиметься швидше, тому для зимових відео краще запастися додатковим акумулятором. Ну і запис відео 360°, звичайно, витратить запас заряду набагато швидше, ніж за дві години. Крім того, Мах може працювати від павербанку, якщо витягнути при цьому стандартний акумулятор. Звичайно, при такому варіанті використання компактність та герметичність корпусу втрачається, проте це може стати в нагоді при необхідності відзняти тривалий Тайп-лапс.

Обробка відео 360°

Але найкрутіша фішка цієї камери - це не можливість знімати відео 360°, а простота їх обробки та редагування. Серйозно, якщо в минулому для зйомки та обробки таких відео вам була куча обладнання, включно з ПК, на якому потім виконувалась обробка матеріалу, то зараз достатньо лише мати GoPro Max, смартфон та додаток GoPro App. В останньому ви зможете обробити всі кадри, які ви відзняли на екшн-камеру. Тут можна зробити фото з необхідного моменту відео 360°, вирізати необхідний фрагмент, виконати простий монтаж з вибором ключових точок та переходів між ними, а потім запостити відео у соцмережі, попередньо адаптувавши під потрібний формат.

Фактично, купуючи GoPro Мах ви отримуєте три камери: звичайну екшн-камеру, камеру 360°, та камеру для блогу. Саме так її позиціонує виробник. І це дійсно так, оскільки ви маєте дисплей для контролю кадрування при зйомці, шість мікрофонів, які чудово записують звук незалежно від орієнтування камери у просторі, та можливість записувати відео 360°. При цьому, додаток GoPro App дозволить швидко та просто обробити відзнятий матеріал прямо у вашому смартфоні і поділитись своїми відео. Максимальна зручність, інакше і не скажеш… 
До мінусів камери можна віднести низьку максимальну роздільну здатність відео в порівнянні з Hero 8, але це можна пробачити, оскільки основним напрямком застосування все ж таки є зйомка 360°, і з ним пристрій справляється чудово.