Компанія Lenovo представила смарт-гарнітуру ThinkReality A3 в рамках виставки CES.
Це «розумні» окуляри для доповненої реальності (AR), які можна використовувати для персоналізації віртуального робочого столу співробітника, 3D-візуалізації, робочих процесів з підтримкою AR-технологій та імерссивних методів навчання. 
Розрахований гаджет на офісних фахівців, працівників промислових підприємств, малого та середнього бізнесу.

Окуляри оснащені процесором Qualcomm Snapdragon XR1, 5 стереоскопічними дисплеями з роздільною здатністю 1080р, 8-мегапіксельною RGB-камерою, яка передає відео в форматі 1080р, і подвійною камерою «риб'яче око», що дозволяє користувачам рухатися в VR-просторі.
Гарнітуру можна підключити до ноутбука, комп'ютера і деяких смартфонів Motorola 1 через роз'єм USB-C. У першому випадку створюються віртуальні екрани, розширюються можливості ПК, забезпечується краща продуктивність і конфіденційність даних. Це особливо актуально при віддаленій роботі, коли обмежений простір.

Моделі ThinkReality A3 для промисловості, розроблені для фахівців, які працюють в складних умовах. Вони працюють на базі програмної платформи ThinkReality і дозволяють комерційним клієнтам створювати, розгортати і керувати програмами та контентом доповненої реальності в глобальному масштабі і при глобальній підтримці.