Ноутбуки користуються все більшою популярністю у населення. Адже динаміка наших днів не дозволяє обмежувати себе тільки можливостями стаціонарних комп'ютерів. Ноутбуки мають невелику вагу із компактними розмірами, що дозволяє взяти девайс у відрядження або в подорож. При відсутності електромережі можлива автономна робота і підключення до бездротових мереж. Наявність ноутбука дозволяє завжди бути на зв'язку, працювати з офісними додатками, мати доступ до необхідної інформації.

Сьогодні багато виробників електроніки поставляють на ринок якісні моделі комп'ютерної техніки.

 

Ноутбуки HP

ноутбук hp 2018


Ноутбуки HP ергономічні і безпечні у використанні. Модельний ряд представлений серіями, що володіють різними технічними характеристиками. Це дозволяє підібрати модель найбільш підходящу для вирішення поставлених завдань.

Серія Probook призначена для представників бізнесу. Функціональні можливості техніки дозволяють повноцінно працювати в офісі, можливість працювати в автономному режимі зручна для тривалих відряджень. Спеціальне ПО Noise Cancellation подбає про безшумну роботу, матове покриття екрану позбавить від відблисків і віддзеркалень джерел світла. Роздільна здатність веб - камери дозволяє проводити онлайн - наради.


Для подорожей створені легкі, зручні в транспортуванні ультрабуки EliteBook. Спеціальне підсвічування автоматично підлаштовується під освітлення, не дозволяючи втомлюватися очам. Серія HP Pavilion, завдяки сучасним технологіям, в повній мірі зможе замінити ПК.

Ноутбуки Acer


Ноутбуки Acer здатні впоратися з різноплановими завданнями: роботою в офісі, переглядом відео, іграми, програмуванням, графічними роботами. Ноутбуки Acer працюють з ОС Windows і Linux.
Моделі серії Еспайр створювалися для заміни ПК, вони укомплектовані потужними процесорами Pentium, відмінно підійдуть для офісної роботи і для дому.
У тривалих поїздках прийдуть на допомогу моделі Timeline і TimelineX, що володіють потужними акумуляторами. Без підзарядки вони можуть працювати до 8 годин.
Преміумні лаптопи Ethos можуть вирішувати ігрові та мультимедійні завдання.
Бізнес - клас представляють моделі ноутбуків серії Aspire S. Вони мають підсвічування клавіатури. Можливе сенсорне введення тексту. Технологія TwinAir забезпечує ефективне охолодження корпусу.

Ноутбуки Asus


Ноутбуки Asus відрізняються надійністю роботи в складних експлуатаційних умовах. Девайси Asus продемонстрували свою витривалість, працюючи в пустелі на ралі PATAGONIA, здійснюючи сходження з альпіністами на гірські вершини, навіть в умовах космічної станції «Мир» і в Антарктиді при температурі -70 градусів.

Різні моделі ноутбуків Asus підійдуть для повноцінної офісної роботи, перегляду відеоматеріалів, спілкуванню в соціальних мережах. Потреби любителів комп'ютерних ігор задовольняє ігрова серія Republic of Gamers, в якій використовуються комплектуючі від провідних виробників.

Ноутбуки Lenovo


Ноутбуки Lenovo відомі своєю якістю не перший рік. Вони вважаються одними з кращих в цьому класі пристроїв. Компанія випускає два модельних ряди комплектуючих: ThinkPad і IdeaPad. Серія ThinkPad відрізняється особливо міцним корпусом, може функціонувати в умовах високої запиленості і різких перепадів температури.
Ноутбуки серії Ideapad відрізняються строгим дизайном і високою продуктивністю, вони можуть задовольнити потреби самого широкого кола користувачів.

На віртуальній вітрині онлайн - магазину ЖЖУК представлені кращі моделі ноутбуків від відомих виробників.