У США було проведено соціологічне дослідження на тему найбільш затребуваної техніки, яку можна по праву вважати предметом першої необхідності. У ТОП-3 найпопулярніших товарів потрапили автомобілі, пральні та сушильні машини.

Що стосується українського покупця, сушильним машинам він не поспішає віддати першість. Однак зростання популярності цієї категорії побутової техніки очевидне останні три роки.

Можливості та плюси сушильної машини

Сучасні господині оцінили переваги автоматичного сушіння білизни. Це і зручно, і гігієнічно, і швидко.

Сушильна машина економить час, витрачений на розвішування вологої білизни та її збори.
Випрана білизна не контактує з навколишнім середовищем: пилом на балконі, вихлопними газами автомобілів на дорозі тощо.
Дитяча білизна, просушена на спеціальному режимі, надійно захищена від мікробів.
Така функція, як "легке прасування", дасть змогу розкласти речі по поличках шафи одразу після прання і сушіння без участі праски.
"Швидке сушіння", "провітрювання", "сушіння делікатних тканин" - чудова можливість зберігати чистоту і свіжість найрізноманітніших речей: від піджаків до дорогої шовкової білизни.

Для чого потрібна сушильна машина

Якщо ви задумалися над тим, щоб купити сушильну машину, але мучитеся сумнівами: чи справді потрібна вона вам, дайте відповідь на такі запитання.

  • Чи є у вас альтернатива сушінню білизни в автоматичному режимі (балкон або місце для сушарки у квартирі)?
  • Наскільки для вас важлива чистота і свіжість випраних речей?
  • Як ви оцінюєте свій вільний час і навантаження побутовими клопотами?
  • Чи маєте ви вільний простір у квартирі для розміщення агрегату з габаритами, схожими з пральною машиною?

Якщо на перераховані вище запитання надійдуть ствердні відповіді, будьте впевнені: вам потрібна сушильна машина. Ви обов'язково оціните комфорт і користь цієї помічниці.

Сушильні машини проти пральних із сушкою

Часто запитують: навіщо потрібна сушильна машина, якщо є пральні машини з функцією сушіння. І питання резонне, оскільки, якщо аналізувати цінник окремо стоячих пральних і сушильних машин, він буде приблизно однаковий. Тобто навіщо платити за дві машини, які займатимуть удвічі більше місця, ще й обійдуться вдвічі дорожче? Але сенс є.

По-перше, жодна пральна машина з сушкою, навіть найдорожча, не здатна повністю замінити функціонал сушарки. Останні мають у своєму арсеналі кілька режимів і програм, у пральних машинах це, як правило, єдина опція - сушка.

По-друге, якщо середній об'єм барабана пральної машини близько 5 кілограмів, то для якісного сушіння в ній варто розмістити вдвічі менше білизни. Тобто при повному завантаженні (5 кг), вам доведеться сушити білизну в два етапи.