Купити плазмовий телевізор в 2018 році досить складно.

Ця технологія передачі зображення поступилась місцем більш сучасним:
    LED-телевізори - панелі на рідких кристалах із діодною підсвіткою. Найбільш розповсюджені та доступні. Забезпечують яскраві та насичені кольори. Телевізори із такими екранами легкі та тонкі. До недоліків такого типу техніки відносяться кути огляду та мала контрастність.
   OLED-телевізори - найбільш досконала технологія на органічних світлодіодах. За рахунок того, що кожен діод самостійно випромінює світло, зображення максимально контрастне, а чорний колір виглядає дійсно чорним. До недоліків можна віднести хіба що високу вартість таких приладів.
       Яким має бути розмір екрану?
   Перш ніж купити плазмовий телевізор, або рідкокристалічний, варто визначитись із його розмірами. Виробники пропонують широкий асортимент моделей із діагоналями від маленьких 26-дюймових до величезних панелей понад 100 дюймів. Але не завжди найбільший - найкращий. Для комфортного перегляду, відстань від очей глядачів до екрану має бути 3-4 діагоналі дисплею. Наприклад, якщо від дивану до телевізору у вашій кімнаті 2,5 метри, обирайте діагональ до сорока дюймів. А якщо більше трьох, то й розмір екрану має бути близько 50”.
    Якою має бути роздільна здатність екрану? 
   Роздільна здатність - кількість пікселів на одиницю площі. Чим вона більше, тим чіткіше виглядає зображення.
Найсучасніший формат сьогодні - Ultra HD, або ж 4К. Він має роздільну здатність 3840х2160 пікселів. Такі телевізори видають надчітке зображення навіть при великих діагоналях, але й коштують великих грошей. 
Більш скромні FullHD та HD Ready дозволять заощадити, якщо надто великі плазмові телевізори Вам не потрібні. Для 32 дюймів достатньо і 1280х720 пікселів, коли треба більше - беріть FullHD.
   Додаткові функції.
  Телевізори давно перестали бути екранами для перегляду ефірного мовлення. Із кожним роком технологічно вдосконалюються та стають більш функціональними. Велику популярність отримали SmartTV. Вони відрізняються від звичайного телевізору так само, як смартфон від телефону. Смарт ТВ, які доступні у інтернет магазині телевізорів, дозволяють користуватись інтернетом через вбудований браузер, переглядати відео онлайн, спілкуватись у соцмережах, встановлювати додатки та ігри. Розумні телевізори працюють на різних платформах, але Android серед них найпопулярніший.
    Наявність інтерфейсів.
  Важливою характеристикою є наявність та кількість портів для підключення зовнішніх пристроїв. USB-порти дозволять під’єднати зовнішній жорсткий диск, флешку, фотоапарат та іншу периферію. HDMI-порт використовується для підключення мультимедійних пристроїв: ігрової приставки, медіа програвача, комп’ютера чи ноутбука. Відповідно ви можете передбачити необхідну кількість інтерфейсів в залежності від того, як плануєте використовувати телевізор.
  

Вартість телевізорів в інтернет магазинах електроніки в першу чергу залежить від діагоналі дисплею, роздільної здатності та технології виготовлення екрану.

Найменші 22-дюймові моделі можна купити від 3000 грн, а верхня межа сягає кількох мільйонів. 

В нашому інтернет-магазині "Жжук" Ви можете купити смартфони, мобільні телефони, ноутбуки, планшети та іншу техніку за доступними цінами з безкоштовною доставкою по всіх містах України.