Зовсім скоро діти повернуться за шкільні парти. І якщо раніше в цей час всі активно скупляли канцелярське приладдя, то зараз,  в першу чергу, варто придивитися до нових гаджетів, які будуть корисні дитині для навчання.

1. Смартфон

Як не крути, а без смартфона тепер ніяк, навіть першокласнику. Навіть якщо не брати до уваги дистанційне навчання, зараз існує багато видів інтеративних завдань та активностей, які виконати без допомоги смартфонів неможливо.

Почніть з недорогих, але продуктивних моделей з ємною батареєю. Гарна камера стане в нагоді не тільки для того, щоб клацати однокласників. Дитина зможе фотографувати приклади з дошки або додаткові матеріали.

У лінійці дитячих смартфонів можна знайти моделі з додатками батьківського контролю. Це особливо важливо, коли дитина почне робити перші самостійні вилазки в інтернет.

2. Ноутбук
Онлайн-навчання може не оминути школярів і в цьому навчальному році, тому батькам, які ще не придбали дитині власний комп'ютер, слід підготуватися заздалегідь.

Ідеальний вибір - ноутбук. Він легкий, його можна брати з собою в школу або на додаткові заняття. Хороший варіант для школяра - це не менше 4 ГБ оперативної пам'яті, яскравий дисплей з антивідблиском і прийнятні розміри.
Зверніть увагу на час автономної роботи пристрою: ноутбук повинен протриматися без підзарядки протягом навчального дня.

3. Навушники
Ще один мастхев для дистанційного навчання. Хороша гарнітура допомагає сконцентруватися на онлайн-уроці і не пропускає сторонній шум в трансляцію. А заодно і домашніх не відволікатиме спілкування учнів і вчителя.

Перед покупкою повнорозмірні і накладні навушники краще приміряти: у них повинно бути зручне наголов'я з регулюванням, яке ніде не натирає і не здавлює голову, і м'які амбушюри, щоб вухам було комфортно. Вибирайте моделі, оснащені мікрофоном з хорошим шумопоглинання: так дитині не доведеться раз по раз повторювати одне й те саме.

Якщо розглядаєте модель з проводом, перевірте, чи його довжини вистачає для комфортного переміщення по робочому місцю.

4. Павербанк

За день телефон може повністю розрядитися, а розеток в класі всім бажаючим навряд чи вистачить. Зате із зовнішнім акумулятором дитина завжди буде на зв'язку.

Чим вище ємність павербанка, тим більше разів з його допомогою вийде повністю зарядити телефон. Тому не варто купувати акумулятори слабкіше 10 000 мА⋅год.

5. Смарт-годинник
Якщо в школі забороняють використовувати мобільний телефон на уроках, купуйте смарт-годинник: і режим не порушений, і з дитиною завжди легко буде зв'язатися. Ви можете відправляти повідомлення, стежити за активністю і встановлювати список завдань на день. А моделі з GPS допоможуть дізнатися, де знаходиться школяр, якщо він затримався після уроків. До того ж наручний годинник навчать стежити за часом і планувати свій день.

Великий вибір цих та інших корисних гаджетів для школи шукай в нас на сайті.