Якщо Вам потрібно швидко і ефективно очистити поверхні від забруднень різної складності, використовувати для цього відро з водою і ганчірку - минуле століття. Більш доцільно купити спеціалізовану техніку - мийку високого тиску.

Пристрої даного типу застосовують, щоб змити пил і нескладні забруднення з фасадів будівель, очистити тротуарні доріжки, провести прибирання в приміщеннях промислового призначення і, звичайно ж, щоб мити різні транспортні засоби (автомобілі, велосипеди і т.д.).

Найголовніша перевага мийки високого тиску полягає в можливості безконтактної мийки автомобіля, завдяки чому Ви зможете істотно продовжити життя лакофарбового покриття.

На які критерії потрібно звернути увагу при виборі такого пристрою?

Перше на що треба звернути увагу це тиск. Переважно для робіт на присадибній ділянці, миття автомобіля і фасаду будинку, садового інвентарю та ін. підійдуть мийки з максимальним тиском від 100 до 180 бар.

Щоб вибрати якісну мийку високого тиску, потрібно розібратися, з яких саме деталей цей пристрій складається.

Електромотор
Це серце автомийки високого тиску, від його якості і потужності залежать можливості приладу.

Помпа
Елемент, що відповідає за натиск води, тобто саме помпа створює тиск. Вода під тиском надходить у шланг, що закінчується пістолетом з насадкою, яка змінює конфігурацію і силу водяного потоку. Це необхідно для різних типів робіт: миття, нанесення піни або видалення застарілого бруду.

Матеріал корпусу насоса
При виробництві корпусів насоса використовують пластик, латунь і алюміній. Пластик дешевший, тому його використовують у мийках низької якості. Латунь і алюміній вважаються надійнішими. Мийки ІNТЕРТООL оснащені
помпами, корпуси яких виготовлені з алюмінієвого сплаву, а поршні з нержавіючої сталі, завдяки чому ці мийки прослужать своєму користувачеві набагато довше, ніж аналоги з пластиковими
помпами.

Тиск
цей показник визначає силу напору води. Чим він більший, тим краще якість прибирання. Навіть для побутових потреб наприклад, для миття автомобіля бажано, щоб тиск був не нижче 130 бар.

Продуктивність
Мийки високого тиску зазвичай витрачають до 600 літрів на годину.

Довжина шланга
В більшості ситуацій для користування мийкою в побутових умовах досить шланга довжиною до чотирьох-п'яти метрів. За необхідності можна купити подовжувальні або більшої довжини шланги, що зробить роботу більш комфортною. Деякі моделі мийок оснащені котушкою для зберігання шланга високого тиску, що значно спрощує зберігання апарату та його аксесуарів. Така опція передбачена в моделях Intertool DT-1504, DT-1508, DT-1517, DT-1509.

Функція забору води
Ця функція абсолютно необхідна, якщо забирати воду потрібно з відкритих джерел або бочки, тобто звідти, де немає доступу до водопроводу. Досить помістити в воду шланг мийки довжиною не більше двох метрів зі зворотним клапаном на кінці, і мийка сама буде забирати воду. Але потрібно мати на увазі що відстань від поверхні води до перегину шланга на краю резервуара не повинна перевищувати півметра.

Подача миючого засобу
Миючий засіб потрібен для ефективної роботи, але способи його подачі бувають різні: пінне сопло, яке вдягається прямо на пістолет і призначене для нанесення активної піни; вбудований шланг, який виходить з корпусу мийки; спеціальне посадкове місце під ємність з миючим засобом. Слід зазначити, що щільна піна вийде тільки при використанні пінного сопла.

Насадки
В асортименті ІNТЕРТООL представлений великий вибір насадок для мийок високого тиску. Віялова насадка широко розпилює воду, вона підійде для миття великих і не сильно забруднених об'єктів стін або садових доріжок, за її допомогою зручно змивати піну з автомобіля. Для дуже сильних забруднень використовують роторні насадки та грязьові фрези.

Приймаючи до уваги всі згадані характеристики Ви з легкістю зможете обрати найбільш підходящий варіант у нас на сайті.