Чому всі люблять Dyson: 3 головні гаджети для догляду за волоссям
Фени та стайлери Dyson стали подарунком мрії для багатьох дівчат. Практично нарівні з діамантами. Розповідаємо, чим такі гарні ці гаджети. 

Фени, стайлери та випрямлячі Dyson дійсно дуже дбайливо ставляться до волосся, мають естетичний вигляд, а крім того, вирішують відразу кілька проблем. Захищають від перегріву, прибирають статичну електрику, а також роблять як ідеальні локони, так і гладкі укладки.

Фен Dyson Supersonic HD08
Фен Dyson - майже як Оскар. Отримати його - означає досягти досконалості. Насправді, інженери компанії розробили дійсно унікальну технологію, якій немає рівних. Уся складна начинка - двигун і мікропроцесор - ховаються в руків'ї, а основа фена порожниста. Тому можна забути про випадкове засмоктування волосся, опіки та сіточки, які вічно забиваються пилом.

Завдяки технології Air Multiplier двигун виробляє високошвидкісний повітряний потік під кутом у 20°, посилюючи його в 3 рази. Він переганяє в імпелер 13 літрів повітря на секунду і працює на частоті, що не сприймається людським вухом. Це означає, що на сушку або укладку піде всього лише кілька хвилин.

Крім того, у фен вбудована система контролю температури повітря, яка робить заміри понад 40 разів на секунду і запобігає пошкодженню волосся через перегрів. Так, вихідний потік завжди буде ідеальної температури, тому термозахист не знадобиться. 

Також додатково працює технологія іонізації - негативно заряджені іони допомагають зняти статичну електрику, тому волосся буде на 75% більш гладким та на 132% блискучішим. 

У комплекті з феном йдуть кілька насадок: розгладжувальна насадка, насадка для дбайливого висушування, насадка "Flyaway" та інші. Всі вони легко кріпляться до фена за допомогою магнітів, тому міняти їх можна прямо під час укладання.

Стайлер Dyson Airwrap Complete Long HS05 
Традиційно для завивки й укладання використовувався метод нагрівання, але висока температура погано впливає на структуру волосся. Тому інженери Dyson розробили технологію, задіявши досить відоме фізичне явище - ефект Коанда. Так, за допомогою аеродинаміки стайлер притягує волосся до насадки, а завдяки потужному потоку повітря та контролю температури висушує й укладає волосся без екстремального перегріву. Для ідеальних локонів вам не знадобляться затискачі, рукавички та інші незручні пристосування - тільки фізика.

Dyson Airwrap оснащений таким самим потужним двигуном Dyson V9, як і в фені. Його 13-лопатевий імпелер обертається зі швидкістю до 110000 обертів за хвилину, нагнітаючи повітря під тиском у 3.2 кПа, щоб досягти ефекту Коанда.

Інтелектуальна система контролю вимірює температуру повітря понад 40 разів на секунду і регулює нагрів, щоб температура завжди залишалася нижче 150 °C. 

У комплекті є 30-мм циліндрична насадка Airwrap, яка створює і фіксує об'ємні локони; 40-мм циліндрична насадка для недбалих хвиль; жорстка і м'яка щітки для випрямлення неслухняного і кучерявого волосся, а також кругла щітка для створення об'єму. Зберігати всі насадки зручно в спеціальному чохлі з екошкіри, який зсередини оббитий м'якою тканиною і оснащений магнітним замком. Його приємно тримати у ванній кімнаті та використовувати в подорожах.

Випрямляч для волосся Dyson HS03 Corrale 
Звичайні випрямлячі нагрівають і натягують тільки найщільніші ділянки пасма, а більш рідкісні - не захоплюють. Тому користувачі змушені нагрівати і випрямляти один і той самий локон кілька разів, руйнуючи високою температурою структуру волосся.

Але Dyson Corrale - єдиний випрямляч з гнучкими пластинами, які змінюють форму, захоплюючи і випрямляючи відразу всю товщину пасма. Пластини виготовлені з марганцево-мідного сплаву, тому рівномірно нагріваються і підлаштовуються під ваше волосся.

Обидві пластини покриті турмаліном для іонізації, тому електризуватися волосся не буде. Що стосується температури, то тут є три режими: 165 °C, 185 °C і 210 °C. Обирати варто відповідно до типу, довжини волосся і бажаного укладання. Спалити волосся, як би ви не старалися, не вийде - інтелектуальна система контролю нагріву 100 разів на секунду робить заміри і не дає змоги перевищувати температуру.

Випрямляч для волосся Dyson Corrale здатний до 30 хвилин працювати без зарядки і дроту. Цього вистачить на найскладніше укладання. Якщо ж потрібен додатковий час, просто підключіть дріт для гібридної роботи. 

Ще один приємний бонус - автоматичне вимкнення. Якщо ви, поспішаючи на роботу, забудете про випрямляч, через 10 хвилин за відсутності активності він відключиться сам і не змусить вас хвилюватися.