Другий дім близької людини - це мандрівки?

Найкращий подарунок для мандрівника - це квитки, але цікавіше подарувати щось, що буде поруч в усіх подорожах. Щось, що допоможе залишатись поруч, навіть тоді, коли ви за тисячі  кілометрів один від одного.

Ось наш ТОП подарунків для любителів цікавих подорожей:

Для початку, газовий пальник, звісно можна спробувати себе у шкурі первісних людей, і розпалити вогонь камінням і палками,  але все ж сучасний світ прекрасний своїми технологіями. Отже, наша порада обрати:
🔥Газовий пальник Pinguin Trek

Його вага і компактні розміри, забезпечать легке перенесення, що є чи не найбільшою перевагою газового пальника. Також він сумісний з великим посудом, тобто якщо вам раптом прийдеться нагодувати велику орду аборигенів, аби ви не стали їх вечерею, то цей пальник стане в пригоді. Його потужність - 3000 Вт. А також в комплекті йде сітчастий чохол.
Якщо ви цінуєте простоту і надійність, тоді Pinguin Trek кращий вибір для подорожей, рибалки та полювання. 

Наступним в нашому ТОПі буде термос - річ, яка буде зігрівати теплом мандрівника. І, здавалось би, звичайне пиття гарячого напою десь в горах, але воно допоможе зберегти те тепло, яке ви хотіли передати, обираючи подарунок близькій людині. Ось найкращий варіант термосу:

🥤Термос Tramp Expedition Line 0,5 л чорний (TRC-030-black) 

Плюсом цього термосу є додаткова пластикова чашка, а це означає, що можна поділитись теплим напоєм, з ще однією людиною. Спеціальне оброблення дозволяє легко мити термос зсередини.Також він легко поміщається у рюкзаку чи портфелі. А головне, що при виробництві використовується високоякісна, екологічно безпечна сировина.

Наступним буде туристичний рюкзак, річ без якої будь-яка подорож, просто неможлива. Бо куди ще помісти: газовий пальник, термос, дощовик, палатку. А без усього цього перебування у довгій мандрівці, просто неможливе. Найкращим варіантом, є: 

🎒Рюкзак Osprey Rook 50 Black - O/S - чорний (009.1887)

В цьому рюкзаку є грудні стяжки, дощовик, компресійні ремені для регулювання об'єму, кріплення для ключів, регулювання спинки за висотою, система вентиляції спини, сумісність із питними системами, стегновий ремінь. З такою комплектацією, цей рюкзак стане додатковою частиною вашого тіла.

А яка ж мандрівка без спального мішка. Він стане в пригоді, навіть якщо прийдеться довго сидіти в укритті. Тому, зараз спальний мішок став, ще більш актуальним подарунком. 

⛺️Спальний мішок Wechsel Stardust 10° M (026.0008) стане ідеальним варіантом. Спальник для трекінгу та походів гори. Утеплювач - синтетичний, розрахований на літнє використання. М`яка підкладка із поліестеру дуже  приємна на дотик і швидко сохне. Тому, спальник можна використовувати у вологих місцях. Навіть якщо він промокне, утеплювач не постраждає.

Анатомічна форма мумії подарує комфортний сон на природі, а зручний капюшон з коміром легко можна регулювати. Блискавка захищена вітрозахисною планкою. Всередині спальника є кишенька для цінних речей. Усі матеріали повністю безпечні для людини і навколишнього середовища, не містять PFC.

А найпрактичніший варіант для подарунку є туристична подушка, що зробить сон у мандрівці, таким як дома.

🥠Подушка надувна Sea to Summit Aeros Premium Pillow Traveller (Magenta) буде ідеальним варіантом. Вона легка, ергономічна, компактна, а також має регульовану застібку на шиї, щоб підтримувати шию по всьому колу. Спеціальна форма з вузькою потиличною зоною та широкими бічними зонами. М'яка тканина по всій площі подушки. Надувається легко та швидко. Складається в маленький міцний чохол, що йде в комплекті.