Нові технології проникають в усі сфери нашого життя і області краси не виняток. Фотоепіляція сьогодні - одна з найпопулярніших послуг в косметології.
Разом з тим збільшується і кількість різноманітних міфів відносно не тільки епіляції, але і приладів, які використовуються в процесі - фотоепіляторів. Давайте розберемося, що тут правда, а що - ні.

Міф 1: домашня епіляція болюча
Численні дослідження з різними фокус-групами доводять, що фотоепілятор - не тільки зручний, але і абсолютно безболісний прилад. Виробниками була визначена максимальна потужність, яка не може викликати ніяких неприємних відчуттів.

Міф 2: домашні прилади менш ефективні
Головною відмінністю моделей, що використовуються вдома, від професійних варіантів є більш низька потужність (5-19 кДж). Незважаючи на це, домашні прилади мають важливу перевагу - ви можете самостійно стежити за кількістю витрачених спалахів.

Міф 3: після використання з'являються подразнення та опіки
Завдяки впровадженню інноваційних технологій виробники змогли створити прилади, які не викликають опіки, подразнення або інші неприємні проблеми з шкірним покривом. Тільки в дуже рідкісних випадках на чутливій шкірі можуть з'являтися ознаки легкого почервоніння.

Міф 4: фотоепіляція - сприяє розвитку онкологічних захворювань.
Насправді це не так. При фотоепіляції на шкіру і волоски впливає видиме світло, онкологію ж викликає невидиме UVA і UVB випромінювання. Такі промені присутні в складі справжнього сонячного світла, але не в приладі. А домашній фотоепілятор має малу потужність і просто не може завдати шкоди шкірі.

Міф 5: проводити процедуру самостійно дуже незручно
Всі сучасні прилади є повністю безпечними і легкими в використанні. Навіть якщо ви ніколи раніше не робили фотоепіляцію, зможете швидко розібратися з процедурою, вивчивши інструкцію.

Міф 6: після процедури не можна видаляти волосся
Ви можете голити волоски бритвою, але їх не можна вискубувати. Також заборонено робити воскову депіляцію.

Міф 7: для повного видалення вистачить однієї процедури
Це не так. Волоски мають свій цикл росту, тому ефект залежить від етапу циклу. Крім цього, випадаючи волоски дають сигнал іншим сплячим волосяним фолікулам, і вони починають активно рости. Для досягнення хорошого результату знадобитися мінімум 4 процедури. Але це не дає довічного результату.

Отже, підсумуємо, домашні фотоепілятори - це зручні апарати, які допомагають швидко і безболісно позбутися від небажаного волосся без відвідування косметичного салону. Головне - ретельно вивчити інструкцію перед застосуванням.


Шукай в нас на сайті різноманітні моделі та роби своє життя легшим, а літо яскравішим.